gry mmo, darmowe gry

Otwarta beta Revelation Online rozpocznie się 6 marca

dodano 15 lutego 2017 17:48
#

Już 6 marca bieżącego roku rozpocząć się mają otwarte beta-testy najnowszej produkcji studia NetEase – gry MMO o nazwie Revelation Online. Wydana ona zostanie przez utytułowane studio My.com, posiadające zresztą swoją platformę gier, w której zrzesza sporo tego typu tytułów.

Z okazji ogłoszenia bety, autorzy zdecydowali się na wydanie najnowszego zwiastuna, który zamieszczamy poniżej. Pozwala on zapoznać się z jedną z dostępnych w grze klas, która łączyć w sobie będzie elementy Światła i Ciemności. Okultysta, bo tak właśnie będzie się ona nazywać, będzie jednym z najbardziej uniwersalnych, ale i wymagających dużo praktyki i umiejętności bohaterów w grze. Zapraszamy do przyjrzenia się trailerowi.

W Revelation Online graczom przyjdzie przemierzyć krainę Nanor. Choć głównym elementem rozgrywki będzie właśnie przemierzanie tego starożytnego, przepełnionego tajemnicami świata, nie obędzie się przy tym bez zarówno lądowej, jak i powietrznej walki. Autorzy dadzą nam tutaj olbrzymią swobodę wyboru. Więcej szczegółów dotyczących gry znaleźć można na jej oficjalnej stronie internetowej.